„Zdrowe wakacje” z Obrazem w pigułce

Wernisaż „Bezpieczeństwo w sieci dla dzieci”
4 marca 2018
Człowiek na księżycu
21 czerwca 2018

Zbliżające się wakacje to czas szalonych przygód.

Jednak nie dla wszystkich.

Zobaczmy o jakich wakacjach marzą dzieci przebywaj​ą​ce w szpitalu.

Wspólnie z Miastem Kraków rozpoczynamy kolejną edycję akcji „Obraz w pigułce”. Tym razem zdecydowaliśmy się podjąć temat „Zdrowe wakacje”. Pierwszym wydarzeniem będą warsztaty z dziećmi 30 maja w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie. Dodatkowo 6
czerwca​ wolontariusze przeprowadzą analogiczne warsztaty na oddziale rehabilitacji. Jest to pierwszy z 3 etapów. Dzieci podczas warsztatów budują figurki i makiety z plasteliny na zadany temat.

Następnie, w kolejnym etapie, wspólnie z wolontariuszami malujemy obraz pod czujną opieką dr. hab. Marcina Kowalika z krakowskiej ASP. Podczas tej edycji malowanie odbędzie się w hali nad restauracją „Cargo” przy ul. Dolnych Młynów 10 w dniach od 7 do 14 czerwca. Towarzyszyć im będzie wystawa Natalii Nowickiej i Marcina Kowalika. Swoją pomoc przy malowaniu zapowiedział już satyryk Krzysztof Piasecki i jego małżonka, aktorka Anna Tomaszewska. Malować będą również dzieci z Domu Dziecka św. Ludwiki w Krakowie. Każdy może zapisać się na dole tej strony.

Finalnym etapem akcji jest prezentacja obrazu podczas uroczystego wernisażu w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym 19 czerwca o godzinie 14:00.

Poza głównymi elementami akcji tym razem zorganizujemy dodatkowe warsztaty w szpitalu w Radziszowie (1 czerwca) oraz weźmiemy udział w pikniku „Zdrowa Rodzina” 3 czerwca w godzinach 14:00-19:00 w Mucharzu k. Wadowic.

Zapisz się na malowanie!

[app_my_appointments]
[app_services] [app_service_providers]
[app_schedule] [app_schedule add=”1″]
[app_pagination step=”2″]
[app_login]
[app_confirmation]
[app_paypal]

 

//]]>